Personal shopper to osoba, która kojarzy się z celebrytami, gwiazdami filmu czy małego ekranu, politykami – osobami, które są znane i bogate. Jednak z usług takiej osoby z powodzeniem może skorzystać każdy z nas – stylistki proponują swoją pomoc przy wyborze ubrań każdemu, kto się po nią zgłosi. Dlaczego warto skorzystać z tej możliwości?

Zaoszczędzisz czas

Nie wszystkie samodzielne zakupy są owocne – czasami biegasz po sklepach, miotasz się, a i tak nie jesteś w stanie podjąć decyzji. Starasz się śledzić trendy w modzie, ale czujesz tylko, że ciągle coś Ci umyka i nie jesteś w stanie nadążyć za wszystkim. Stylistka wykona tę pracę za Ciebie. Dzięki temu będzie w stanie dobrać Ci odzież modną i taką, która po prostu do Ciebie pasuje. Każde zakupy z nią będą nie tylko przyjemne, ale też skończą się zakupem nowej garderoby, którą będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości.

Zaoszczędzisz pieniądze

Oczywiście, najpierw wydasz je na stylistkę, której usługi będziesz musiała opłacić. Jednak w dłuższej perspektywie uda Ci się dzięki temu zaoszczędzić. Jak to możliwe? Pomyśl, ile razy kupiłaś coś, czego tak naprawdę nigdy nie założyłaś, bo doszłaś do wniosku, że to nic odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Ile ubrań zalega w Twoich szafach, a miałaś je co najwyżej raz i już nigdy do nich nie wróciłaś, bo przestały Ci pasować. Kupowanie pod wpływem impulsu do poważny problem. Sprawia, że tracisz pieniądze, a tak naprawdę nie nadal nie masz się w co ubrać.

Będziesz prezentować się doskonale

Każdy lubi dobrze wyglądać, wpływa to nie tylko na to jak postrzega nas otoczenie, ale też na własną samoocenę. Nie każdy ma jednak dość wyczucia stylu i umiejętności, by samemu zadbać o jak najlepsze dla siebie ubrania. Dlatego to zadanie dla personal shopper. Ona też spojrzy na Ciebie z boku i najlepiej oceni Twoje potrzeby, biorąc pod uwagę Twoją sylwetkę, styl bycia, czy analizę kolorystyczną Twojej urody i okazje, na które potrzebujesz ubrań. Na samą siebie trudno jest spojrzeć obiektywnie, dużo lepiej poprosić o to kogoś, kto się na tym zna.

Odkryjesz swój styl

Własny styl to coś, co się ceni – pod warunkiem, że jest dobry. Po zakupach ze stylistką zyskasz nie tylko naręcze nowych ubrań, ale też pewną wiedzę, która bardzo Ci się przyda. Będziesz orientować się, czego powinnaś unikać w ubiorze, a na co się decydować, by wyglądać świetnie. W ten sposób każde późniejsze zakupy będą dla Ciebie łatwiejsze, a Ty odnajdziesz i dopracujesz swój własny, niepowtarzalny styl.

Dodaj komentarz