Zdrowe i idealnie proste włosy to marzenie wielu kobiet. Wiele Pań w celu uzyskania takiego efektu sięga po korzystanie z prostownicy. Ta jednak na dłuższą metę nie jest najlepszym wyborem i może prowadzić do uszkodzenia struktury włosa. Te po regularnym stosowaniu prostownicy staną się przesuszone i łamliwe. Dodatkowo fryzura będzie jeszcze trudniejsza do ułożenia. Zdecydowanie lepiej sprawdza się prostowanie keratynowe. Jest to coraz popularniejszy zabieg, który z uwagi na swoje właściwości jest coraz chętniej wybierany przez kobiety. Umożliwia osiągnięcie świetnych efektów w związku z jego stosowaniem. Dodatkowo działa wzmacniająco na włosy i znacząco poprawia ich wygląd.

W jaki sposób realizowane jest prostowanie keratynowe?

Keratyna wykorzystywana w zabiegu to nic innego jak białko, które jest jednym z głównych budulców włosów. Prostowanie Keratynowe w Trójmieście to zabieg, który polega na wprowadzeniu keratyny do wnętrza włosa. W ten sposób możliwe jest uzupełnienie wszelkich ubytków, które powstały w strukturze. Włosy dzięki temu bardzo szybko zyskują na grubości i elastyczności. Dodatkowo stają się wygładzone i zyskują bardzo dobry wygląd. Sam zabieg jest obecnie coraz częściej wykonywany w wielu salonach fryzjerskich. Specjaliści z odpowiednimi kompetencjami są w stanie bardzo sprawnie przeprowadzić prostowanie keratynowe, które będzie w pełni bezpieczne.

Korzyści z postawienia na prostowanie keratynowe

Samo skorzystanie z zabiegu wykorzystującego keratynę jest w pełni bezpieczne. W trakcie zabiegu nie są stosowane żadne substancje chemiczne, które mogłyby być szkodliwe dla włosów lub skóry głowy. Dodatkowo w przypadku prawidłowo prowadzonego zabiegu efekty utrzymują się od dwóch do nawet pięciu miesięcy. Same efekty zabiegu są widoczne praktycznie od razu po jego przeprowadzeniu. Włosy od razu zyskują na elastyczności i wyglądają zdecydowanie lepiej. W najlepszych gabinetach kosmetycznych można wykonać również manicure hybrydowy w Gdańsku, który będzie świetnym dopełnieniem zabiegów wykonanych w odniesieniu do włosów.

Dodaj komentarz