Rozumiejąc indywidualne potrzeby Klientów, SANPLAST SA wyszedł naprzeciw ich i stworzył gotową przestrzeń prysznicową, która pozwoli na jeszcze większe zoptymalizowanie czasu, przeznaczanego na aranżację łazienki i ułatwi wybór spośród szerokiej gamy asortymentu.

SANPLAST SA stworzył serię Basic Complete, która znajduje swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym można zoptymalizować czas, przeznaczany na wybory łazienkowe. Seria ta to kompletne kabiny prysznicowe, które dostępne są w zestawach z brodzikiem.

Dzięki temu mamy w pełni funkcjonalne miejsce do kąpieli pod prysznicem, które dodatkowo jest proste w  montażu

Jedną z największych zalet serii jest duża różnorodność dostępnych w niej modeli. SANPLAST SA zastosował innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu każda z kabin może prezentować odmienne rozwiązania konstrukcyjne, dopasowując się pod indywidualne preferencje jej nowych posiadaczy. Bez względu na to, jaką kabinę wybierzemy: kwadratową, prostokątną, półokrągłą, możemy mieć pewność, że będzie się ona doskonalone prezentowała w zaaranżowanej łazience. W serii znajdziemy zarówno kabiny narożne, przyścienne jak i przeznaczone do montażu we wnęce. Tak szeroki wybór pozwoli, na reorganizację dostępnej przestrzeni, bez względu na to, ile metrów kwadratowych ona wynosi. Po zdecydowaniu się na konkretny zestaw linii Basic Complete otrzymujemy w pełni funkcjonalną kabinę prysznicową z dopasowanym do niej brodzikiem, drążkiem oraz słuchawką prysznicową. Takie rozwiązanie, nie dość, że oszczędza nasz czas, to jeszcze daje pewność, że efekt końcowy będzie spełniał nasze wymagania estetyczne, a poszczególne elementy będą do siebie pasowały.

Seria Basic Complete zapewnia kompletną strefę prysznicową, która harmonijnie wkomponuje się w zaprojektowaną łazienkę. Dodatkową zaletą jest łatwość montażu- wszystko po to, aby jak najszybciej móc cieszyć się gotowym efektem idealnej przestrzeni kąpielowej.

Dodaj komentarz