Korzystanie z taksówki to w niektórych sytuacjach konieczność. Zalicza się do nich podróże służbowe, dojazd na lotnisko czy przedostanie się na drugi koniec miasta w krótkim czasie. Cały proces zamawiania taksówki ułatwia aplikacja taxi Komfort. Na czym to w praktyce polega?

Jakie usługi transportowe oferuje aplikacja taxi?

Korzystanie z aplikacji taxi w Bydgoszczy może znacząco ułatwić życie mieszkańcom miasta. W ramach usługi dostępny jest nie tylko standardowy przewóz osób, ale również pomoc w podbramkowych sytuacjach.

Taxi Komfort w Bydgoszczy oferuje przewóz dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe czy treningi. Na życzenie rodzica taksówkarz może również odprowadzić dziecko do szkoły lub poczekać, aż samo wejdzie i przesłać sms-a z informacją o bezpiecznym dotarciu.

W ramach aplikacji można skorzystać również z przewozu bagażu czy dostawy zakupów w Bydgoszczy, w tym również alkoholu. Dostępna jest również obsługa imprez okolicznościowych, takich jak komunie, wesela, wieczory panieńskie czy kawalerskie itp.

Co ważne, w każdym pojeździe dostępny jest terminal. Dzięki temu można już na początku ustalić z kierowcą kwotę za przejazd. W aplikacji jest również dostęp do historii wszystkich tras.

Zalety korzystania z taniej taxi

W ramach aplikacji jest również możliwość skorzystania z taniej taxi w Bydgoszczy. Stali klienci regularnie otrzymują zniżki na przejazdy, dzięki czemu mogą skorzystać z konkurencyjnych cen. Aby użyć aplikacji, wystarczy pobrać ją na swój smartfon z Google Play lub App Store i zarejestrować indywidualne konto.

Korzystanie z taksówki w mieście może przynieść wiele korzyści, szczególnie w sytuacjach pośpiechu. O wiele łatwiej również przetransportować taksówką bagaże na lotnisko niż komunikacją miejską. Takie usługi przydają się także w trakcie podróży służbowych, kiedy nie ma czasu na poznawanie całego rozkładu jazdy i planu miasta.

Aplikacja taxi Komfort ułatwia zamawianie taksówki w Bydgoszczy. W jej ramach można skorzystać z różnych usług, takich jak indywidualny przejazd czy obsługa imprez.

Dodaj komentarz