Lato dobiega końca, ale nadal chętnie korzystamy z silnie działającego słońca. Warto jednak pamiętać, że cera po miesiącach ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego wymaga szczególnej troski. Marka Biały Jeleń przedstawia wyjątkową linię pielęgnującą innowacyjnych hydrożeli do twarzy, które zadbają o naszą skórę po gorącym lecie.  

Każda z nas marzy o idealnej, gładkiej, promiennej cerze bez podrażnień i oznak zmęczenia

Po gorących miesiącach skóra twarzy jest często przesuszona, zmęczona intensywnym opalaniem i wymaga naturalnego nawilżenia. W tym właśnie celu powstała seria ultralekkich hydrożeli Biały Jeleń, których innowacyjna receptura, oparta na naturalnych wyciągach roślinnych, skutecznie likwiduje oznaki zmęczenia, wydobywając naturalny blask naszej cery.

W linii znajdziemy kompletny zestaw hydrożeli o różnym przeznaczeniu, których cechą wspólną jest intensywne działanie nawadniające oraz poprawiające wygląd i kondycję cery. Wszystkie hydrożele Biały Jeleń idealnie się wchłaniają, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Hydrożel do twarzy NAWILŻAJĄCY wygładza, uelastycznia i nawadnia skórę. Hydrożel NORMALIZUJĄCY zmniejsza szorstkość naskórka, wygładza cerę, a dzięki multifunkcyjnej formule działa rozświetlająco. Hydrożel WYGŁADZAJĄCY dzięki kompleksowi sensorycznemu zwiększa napięcie i jędrność skóry, nadając jej promienny wygląd. Serię dopełnia hydrożel do twarzy KOJĄCY, który redukuje powstawanie obrzęków, a zawarta w nim formuła kojąco-sensoryczna daje efekt odczuwania napiętej skóry, zwiększa jej sprężystość i likwiduje oznaki zmęczenia.

Szeroka gama hydrożeli o szerokim działaniu gwarantuje, że każda z nas znajdzie produkt stworzony specjalnie na potrzeby jej typu cery, a dzięki systematycznemu stosowaniu zyskamy promienny i wypoczęty wygląd skóry twarzy.

Biały Jeleń hydrożel do twarzy NORMALIZUJĄCY 50 ml

Kompozycja normalizująca zmniejsza szorstkość naskórka, poprawia nawilżenie skóry oraz wygładza cerę.

Przybliżona cena produktu: ok. 15,40 zł

Biały Jeleń hydrożel do twarzy NAWILŻAJĄCY 50 ml

Formuła nawilżająca pozostawia na skórze odpowiedni film ochronny, zapobiegający podrażnieniom.

Przybliżona cena produktu: ok. 15,40 zł

Biały Jeleń hydrożel do twarzy WYGŁADZAJĄCY 50 ml

Kompleks sensoryczny daje efekt liftingujący oraz uczucie napiętej skóry, a także zwiększa jej sprężystość.

Przybliżona cena produktu: ok. 15,40 zł

Biały Jeleń hydrożel do twarzy KOJĄCY 50 ml

Formuła kojąco-sensoryczna daje efekt uczucia napiętej skóry oraz zwiększa jej sprężystość, a także likwiduje oznaki zmęczenia.

Przybliżona cena produktu: ok. 15,40 zł

Dodaj komentarz