Depilacja laserowa to ogromna wygoda dla osób, które chcą pozbyć się owłosienia z konkretnych partii ciała. Dzięki niej można zapomnieć o jednorazowych maszynkach i odrastających włoskach. Przed pierwszym zabiegiem warto dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce i ile trwa.

Depilacja laserowa – na czym polega?

Depilacja laserowa polega na tym, że przy skórze emituje się specjalne światło, które trafia do mieszków włosowych. Osłabia je i z czasem przestają rosnąć. Jest wiele salonów, w których ofercie znajduje się depilacja laserowa. Warszawa Gocław to jedna z wielu dostępnych lokalizacji.

Czas trwania jednego zabiegu zależy od miejsca na ciele, na którym się go wykonuje. Depilacja laserem diodowym na pachach będzie znacznie krótsza niż ta wykonywana np. na całych nogach. O czas trwania jednej wizyty warto zapytać w swoim salonie.

Laserowe usuwanie owłosienia – gdzie można zrobić?

Laserowe usuwanie owłosienia wykonuje się w salonach kosmetycznych czy salonach medycyny kosmetycznej. Zabieg da się wykonać w wielu polskich miastach. Laserowe usuwanie owłosienia w Poznaniu, Warszawie czy Częstochowie można wykupić w mnóstwie salonów.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że jedna wizyta to zdecydowanie za mało, aby całkowicie pozbyć się włosów. W zależności od części ciała do salonu trzeba będzie przyjść kilka, a nawet kilkanaście razy. Warto wybierać sprawdzone salony piękności z pozytywnymi opiniami.

Co wiedzieć przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej?

Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej w Poznaniu czy gdziekolwiek indziej należy usunąć włosy maszynką do golenia. Nie można używać żadnych peelingów, balsamów czy olejków. Skóra powinna być czysta i sucha. Warto przeliczyć także koszt wykonania wszystkich koniecznych zabiegów.

Depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna i niemal bezbolesna. Trzeba jednak mieć na uwadze, aby wybrać do jej wykonania sprawdzony salon i doświadczonych specjalistów.

Dodaj komentarz