iPhone za darmo
4 (80%) 1 vote

Dobrze wiemy, że wszystkie konkursy w których można wygrać iPhone i wiele innych ciekawych produktów to zwykłe oszustwo, by wyłudzić pieniądze. Jednak od pewnego czasu prowadzony jest realny/prawdziwy konkurs w którym mamy sporą okazję (za sprawą, że konkurs nie jest popularny w sieci) wygrać najnowszy smartfon od Apple – iPhoneX. Specjalnie dla Ciebie rozpiszę potrzebne dane (głównie do wysyłki w przypadku wygranej), które musisz uzupełnić w tym konkursie oraz link do niego. Z góry warto poinformować, że nie ponosisz opłat i nie musisz wysyłać płatnych SMSów itp.

Konkurs iPhone X

Link do konkursu w którym mamy wygrać iPhoneX:

https://4ng.pl/iphone-x-konkurs

Co trzeba uzupełnić w tym konkursie?

1. Adres E-mail (najlepiej realny, nasz osobisty adres email do którego zaglądamy przynajmniej raz tygodniowo, będzie Tobie potrzebny do darmowego potwierdzenia w konkursie)
2. Imię i nazwisko (oczywiście realne, by w przypadku wygranej nie było problemu z weryfikacją podstawowych danych osobowych)
3. Kod pocztowy
4. Potwierdzamy swoją pełnoletność i podajemy datę urodzenia (by wziąć udział musisz mieć ukończone 18lat)
Ostatnie kroki…
5. Adres (ulica, może być przyjaciela lub kogoś znajomego, by w razie wygranej mieć możliwość odbioru smartfona)
6. Miejscowość
7. Numer Telefonu (tu bywa różnie, najlepiej podać swój telefon, ale jeżeli obawiasz się o utratę prywatności, zawsze możesz podać znajomego lub kogoś z rodziny.
8. Przejdź na swój adres E-mail i potwierdź udział w konkursie klikając w link potwierdzający.

To Wszystko! Co najważniejsze – za darmo.

Koniecznie pamiętajcie o sprawdzaniu skrzynki Email, zazwyczaj podczas wygranej, organizatorzy konkursu kontaktują się poprzez adres E-mail. Czy jest warto brać udział w takich jak ten konkursach? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, jednak jest wiele osób, które mogą pochwalić się swoim szczęściem, być może znasz takie osoby? Tak czy inaczej powyższy konkurs jest darmowy i bez ukrytych opłat. Dosłownie poświęcasz 5min, więc dlaczego nie skorzystać?

iPhone X


konkurs iphone x, iphone konkurs, darmowy iphone x, iphone 10 konkurs, iPhone X, okazja iphone x

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here