Usuwanie konta Snapchat
Rate this post

Snapchat to jedna z najpopularniejszych aplikacji na smartfona w ostatnich latach, dlatego też przy okazji posiada typowe a jednak popularne problemy, których użytkownicy nie potrafią rozwiązać a jedną z nich jest usuwanie konta na Snapchat, bowiem przy nowych użytkownikach rejestrujących swoje konta są także osoby, które nie mają już ochoty uczestniczyć w snapowaniu dzięki tej aplikacji, jednak do rzeczy… bowiem poniższy poradnik w kilku krokach pomoże Tobie usunąć konto na Snapchacie.

Pamiętaj, że w chwili usunięcia konta Snapchat tracisz wiadomości zapisane w komunikatorze a także swoje snapy, znajomych czy też trofea!

Jak na zawsze usunąć konto na Snapiejak usunąć konto Snapchat

1. Otwórz aplikację Snapchat na swoim smartfonie i zaloguj się na swoje konto.
2. Przejdź w podanej kolejności do Ustawienia > Więcej informacji > Wsparcie > Learning the Basics > Account Settings > Delete an Account
3. Wpisz swoje dane do logowania Snapchat w celu potwierdzenia usunięcia konta po czym kliknij w Continue
4. Gotowe! Właśnie udało się Ci usunąć swoje konto Snapchat!

Od tej chwili, tzn. od chwili usunięcia swojego konta Snapchat, Twoi znajomi nie mogę się z Tobą kontaktować, wysyłać Tobie snapów czy też dodawać Cie do znajomych. Pamiętaj również, że w chwili usunięcia konta tracisz wszystkie swoje wiadomości, dlatego upewnij się, że nie posiadasz cennych informacji w komunikatorze dlatego przed usunięciem konta warto zapisać swoje wiadomości np. robiąc screeny z rozmów!
Warto też mieć na uwadze to, że Twoje konto permanentnie zostanie usunięte dopiero po 30dniach, a więc w każdej chwili, do upłynięcia tych 30dni od chwili usunięcia konta masz możliwość powrotu do aplikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here