Rate this post

Szukasz najlepszego, najszybszego, ale taniego internetu mobilnego lub stacjonarnego? Zainteresuj się bardzo ciekawą ofertą Internetu LTE od Plusa.

Plus przygotował na ten rok bardzo ciekawą promocję, dzięki której za 9zł przez 14 dni mamy możliwość przetestować mobilny internet Plusa u siebie w domu (i gdziekolwiek chcemy) bez żadnych dodatkowych opłat. W zestawie dostaniemy router WiFi (ZTE MF971V), gdy chcemy go użyć jako domowy internet lub modem LTE przy zakupie opcji SIM, a więc przy opcji mobilnego internetu. Oferta jest na tyle ciekawa, ponieważ możemy bez konsekwencji zwrócić sprzęt po okresie testowym, jeżeli nie będziemy zadowoleni z usługi. Okres testowy dostępny jest pod tym adresem.

Jeżeli będziemy zadowoleni internetem LTE po zakończeniu okresu testowego Plusa, warto zapoznać się z dalszymi, atrakcyjnymi pakietami tego operatora, które dostępne są poniżej:

Więcej o ofercie internetu LTE od PLUSa – Kliknij

5 KOMENTARZE

  1. Zamówiłam przez internet i dziś przyjdzie do mnie router WiFi 🙂
    Moja koleżanka wspomniała o tej ofercie, bardzo chwaliła więc dałam się wciągnąć i zobaczę sama czy naprawdę warto, ale myślę, że tak 😉

  2. PLUS niszczy konkurencje swoją ofertą, moim zdaniem jest to najlepszy dostawca internetu a miałem umowy już z niemal wszystkimi i dopiero PLUS przypadł mi do gustu.

  3. Dość ciekawa oferta. Myślę, że taki test jest nawet sprawiedliwy co do konsumenta, pewnie skorzystam, bo szukam LTE stacjonarnego i nie ukrywam, PLUS póki co wygrywa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here