Snapchat na komputerze
Rate this post

Nie możesz się rozstawać ze Snapchatem nawet podczas korzystania z komputera? Szukasz wygodnej aplikacji Snapchat na swój komputer? To już nie jest problem, bowiem z tym poradnikiem zainstalujesz aplikację Snapchata na swój komputer w ciągu kilku chwil. Przedstawiona poniżej aplikacja to najlepiej działający Snapchat na komputer – warto mieć to na uwadze i nie szukać alternatywy.

Aplikacja Snapchat na PC

Instalacja Snapchata na komputer

Na początku potrzebujemy emulatora Androida, który jest obowiązkowy do działania Snapchata na komputerze. Niema znaczenia czy korzystasz ze Snapchata na Androidzie czy na iOS, dlatego najlepszą opcją jest pobranie Bluestacks Android Emulator (pobierz). Po pobraniu instalujemy go na komputerze a potem uruchamiamy. Po uruchomieniu emulatora uruchamiamy Google Play – logujemy się swoje konto GooglePlay lub Google, po poprawnym logowaniu do Google Play i klikamy w ikonkę lupy by wyszukać Snapchata (tak jak to robimy na smartfonie) i instalujemy go a po instalacji uruchamiamy go tak jak to robimy na swoim smartfonie, podając swoje dane do logowania. Teraz masz dostęp do swojego Snapchata także na komputerze i to z nowymi zaletami, takimi jak czytelniejsza czcionka czy tez większa rozdzielczość snapów innych użytkowników, albowiem materiały są bardziej wyraźne i szczegółowe niż tradycyjnie a smartfonie!

Snapchat na PC
Logowanie do konta Google
Snapchat na kompie
Wyszukiwanie aplikacji Snapchat w emulatorze (w celu instalacji na komputerze)

Instalacja Snapchata w skrócie krok po kroku

1. Instalacja Bluestacks Android Emulator (pobierz) na swoim komputerze
2. Zalogowanie się do Google Play
3. Wyszukanie Snapchata w Google Play i instalacja
4. Uruchomienie Snapchata na komputerze i zalogowanie się do własnego konta

Zalety Snapchata na komputerze oraz jego funkcje

  • Wieksze, wyraziste i bardzo szczegółowe snapy
  • Czytelny tekst
  • Wygodna obsługa czatu oraz innych funkcjonalności Snapchata
  • Możliwość wysyłania Snapów prosto z naszego komputera
  • Funkcja snapowania prosto z kamerki internetowej

Aplikacja Snapchata jest prosta do zainstalowania i banalna w obsłudze tak jak na smartfonie dzięki emulatorze Androida – Bluestacks Android Emulator, który jest praktycznie naszym smartfonem na komputerze co przynosi same zalety. Sam Snapchat niema problemów z uruchamianiem na naszym komputerze i jest stale aktualizowany, dlatego tak jak w aplikacji Snapchat na smartfonie tak i na komputerze nie pominiesz nowości w aplikacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here