5 (100%) 1 vote

Posiadanie burzy włosów na głowie to marzenie prawie każdej kobiety. Na rynku dostępna jest niekończąca się oferta kosmetyków, nadającym włosom objętość, pogrubiającym je czy unoszącym u nasady. Istnieje ponadto wiele sztuczek pozwalających uzyskać efekt gęstych włosów, takich jak suszenie włosów głową na dół, kręcenie lokówką czy tapirowanie.

Jednak wszystkie te zabiegi pielęgnacyjne z pewnością działają na włosy niekorzystnie, powodując, że stają się cienkie, łamliwe, a w efekcie, jeszcze bardziej osłabione i skłonne do wypadania. Dlatego salony fryzjerskie wprowadziły w sowich ofertach możliwość zagęszczania włosów poprzez rozmaite doczepy, zrobione na przykład z włosów naturalnych czy sztucznych, które mają za zadanie zagęścić włosy naturalne w taki sposób, żeby fryzura wydawała się pełna i gęsta. Z pewnością można stwierdzić, że doczepienie włosów jest jedną z najprostszych oraz najbardziej efektownych metod pomagających uzyskać gęste włosy.

Szeroka oferta włosów doczepianych

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów włosów nadających się do zagęszczania. Producenci wymyślają coraz to nowe techniki stosowania i używania włosów doczepianych. Można wybierać zarówno we włosach sztucznych, które są trochę tańsze jak i stosować doczepy zrobione z włosów naturalnych. Każdą z tych metod można uzyskać pożądany efekt, jakim jest zagęszczenie włosów. Większość zabiegów związanych z zagęszczaniem włosów odbywa się w zakładzie fryzjerskim, gdzie fryzjer mocuje właściwe pasma w taki sposób, aby się dobrze trzymały i były nie do rozróżnienia od włosów naturalnych. Przy zakupie włosów sztucznych należy pamiętać, tylko, że nie powinny one by farbowane, bowiem nie zareagują prawidłowo na farbę i albo w ogóle nie ulegną koloryzacji, albo uzyskany na nich odcień będzie się różnił od tego pożądanego. Inaczej wygląda sprawa z włosami naturalnymi, które świetnie nadają się zarówno do farbowania, jak i innych zabiegów fryzjerskich. Jednak należy uważać także na pielęgnacje włosów doczepianych, bowiem nie lubią one ciężkich kosmetyków, takich jak szampony zawierające parabeny czy sylikony. Do pielęgnacji włosów doczepianych najlepsze są szampony lekkie, nieobciążające włosów.

Różne techniki doczepiania

W ostatnim czasie pojawiły się na rynku włosy Tape-in. Są to niezwykle ciekawe doczepy, ponieważ ich użycie nie wymaga wizyt u fryzjerów. Europejskie Tape-in są po prostu włosami, mocowanymi na specjalnych taśmach, zrobionych z sylikonu, które z łatwością może doczepić sobie każda kobieta samodzielnie. Jest to niezwykłe udogodnienie, bowiem nie trzeba odwiedzać już salonów fryzjerskich, żeby stać się posiadaczem bujnej fryzury. Włosy Tape-in są bardzo dobrej jakości, co sprawia, że można je nosić nawet do czterech miesięcy. Kolorystyka tego produktu jest także bardzo różnorodna, bowiem europejskie Tape-in posiadają w swoim gamie wszystkie odcienie i kolory włosa, jakie posiadają mieszkanki Europy. Dzięki temu każda kobieta wybierze odcień idealnie jej pasujący i będzie miała możliwość samodzielnego zagęszczenia czy przedłużenia włosów w taki sposób, żeby wyglądały całkowicie naturalnie.

Szerokie możliwości użytkowania

Doczepiane włosy naturalne Tape-in są włosami, które jak żadne inne doczepiane nadają się do stylizacji. To właśnie ten rodzaj włosów można z powodzeniem kręcić prostować czy nawet farbować. Dzięki ich wyjątkowej strukturze po umyciu zachowują się zupełnie jak włosy naturalne, a nawet lepiej, bowiem nie puszą się ani nie plączą się, są po prostu gęste, lśniące i delikatne. Dzięki temu nie ma możliwości zauważenia stosowanych doczepów, a taśmy sylikonowe, na których włosy Tape-in mocuje się, są zupełnie niezauważalne. Co więcej, zastosowane taśmy do tego rodzajów włosów są całkowicie wygodne i nie uwierają ich posiadaczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda kobieta może stać się bardzo szybko posiadaczką grubego warkocza, pełnego końskiego ogona czy innej ulubionej fryzury, na którą jej własne włosy nie pozwalały, jednocześnie nie rujnując budżetu domowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here