Masz Snapchata? Chciałbyś poznać napalone dziewczyny i z nimi czatować? Wymieniać się nudeskami? A może nawet spotkać się, gdy podbijesz jej serce? Niema sprawy! Poniżej znajduje się lista ciekawych kont na Snapchacie, które warto dodać! Publikujemy polskie i zagraniczne sex snapy, które warto mieć na swoim koncie. Niemal codziennie każda z nich publikuje na swoim koncie ciekawe sex fotki, które rozpalają zmysły, a gdy będziesz (nie)grzeczny, to możliwe, że jedna z poniższych dziewczyn zrobi Tobie prywatne show…

Masz dość dziewczyn, które strzelają focha, gdy poprosisz o kilka nudesków? Skorzystaj z powyższej listy! Nie trać czasu;) Baza jest stale aktualizowana o nowe konta każdego dnia a Ty masz pewność, że nigdy nie zabraknie Tobie nowych ekhm… wrażeń;)

Czym jest sexting? Dlaczego akurat sex Snapchat?

Snapchat to idealne miejsce na sexting, polegający na wysyłaniu nudesków, a więc nagich lub półnagich zdjęć. Sexting to coraz bardziej popularna forma komunikacji przez swoje możliwości, bowiem jeszcze całkiem niedawno nikt nawet nie myślał o wymianie nagich zdjęć. Powyższe konto Snapchat charakteryzują się właśnie taką formą kontaktu i nie tylko. Możemy śmiało rozmawiać i otrzymywać nudesy z kont Snapchat, być może Snapchat będzie dobrym miejscem na zaproszenie na sex… Wiele napalonych dziewczyn używających Snapchata jest gotowa nieco rozczulić swoje jak i Twoje zmysły. Coraz więcej gorących dziewczyn korzysta ze Snapa i jest zainteresowanych sextingiem, dlatego warto samemu sprawdzić i poflirtować.

Sexting na Snapchat – Co warto wiedzieć jeszcze?

Szczerze pisząc, to nic w tym skomplikowanego, wystarczy po prostu zrobić kilka przyjemnych kroków:

  1. Wybierz dziewczynę ze Snapa, która Tobie się najbardziej podoba i dodaj ją do znajomych w Snapchat – wszystkie konta, na które warto zwrócić uwagę znajdziesz powyżej.
  2. Gdy będziesz miał to szczęście (a tak szczerze niewiele do tego potrzeba) może odpisać do Ciebie pierwsza! Jeżeli tak się nie stanie, to po prostu zacznij z nią rozmowę, bądź pewny siebie! Jednak pamiętaj o najważniejszym: Nie wysyłaj jej żadnych nagich zdjęć, tym sposobem zgrywasz desperata dlatego zacznij rozmowę w sposób naprawdę śmieszny, ale nie obrażając dziewczyny. One to naprawdę lubią…
  3. Przekonaj się pytając ją, czy ma ochotę na sexting na snapie, o którym wspomniano już wyżej. Jeżeli jest to dziewczyna z powyższej listy to masz o wiele większą szansę na to, że się z godzi na prawdziwe nudesy. Być może będziesz je otrzymywał także codziennie, gdy na to zasłużysz! Przekonaj ją do tego!

Dziewczyny ze snapa są naprawdę w niemałej części niegrzeczne, praktycznie co wieczór są ogromnie napalone i mają dość ciekawe pomysły na urozmaicenie swojego wieczoru np. wysyłając Tobie swoje nagie zdjęcia ze swoimi sex relacjami w stylu „zgadnij co teraz robię” czy też „mam mokrą psiotkę, pokazać?”. Być może będzie miała ochotę spotkać się z Tobą na sex, ale to już kwestia indywidualna.

Sex Snapchat – galeria dziewczyn gotowych na sexting

Powyższa galeria to tylko niewielka część napalonych dziewczyn gotowych na wysyłanie nudesów czy sexting na snapie. Dzięki niej nie będziesz musiał szukać gotowych pań na wysyłanie nagich zdjęć, po prostu masz to wszystko dokładnie w tym miejscu, po prostu wybierz niegrzeczną dziewczynę i dodaj ją na Snapa – proste.

Sex Snapy jako filmiki

Snapchat jest o tyle ciekawy, że umożliwia nam wysyłanie także filmików, więc dlaczego mielibyśmy nie wykorzystać tej formy do sextingu? Wiele dziewczyn ze snapa wysyła szczęściarzom filmiki na których się rozbierają czy też rozkładają gorące nogi. Praktycznie każda dziewczyna ze snapa potrafi na swój sposób podniecić o czym możesz przekonać się sam.

Sex Snapchat – kamerki na żywo

To jest najlepsza forma na sexting na snapie, bowiem możemy na żywo oglądać show, gdy dzieli nas spora odległość, lub po prostu nie chce nam się wychodzić z domu lub nie możemy. Warto przygotować się na ewentualność prowadzenia na żywo sextingu poprzez transmisję np. instalując apke do nagrywania ekranu, tak by pozostawić materiał na przyszłość…

Dlaczego Snapchat to najlepsza forma Sextingu?

Snapchat to jedna z najpopularniejszych aplikacji i świetnie nadaje się do sextingu, dowiedz się dlaczego…

Zdjęcia które wysyłasz nie zapisują się u innych.

W przeciwieństwie do różnego rodzaju komunikatorów, takich jak Facebook Messenger, Skype, Whatsapp czy Instagram, akurat Snapchat nie zapisuje naszych zdjęć podczas rozmów z drugą osobą, dlatego jest idealną aplikacją pod sexting! Wysłane zdjęcia są widoczne tylko przez ustalony czas, od 1 do 10 sekund. Jednak warto pamiętać, że Snapchat umożliwia robienie screenshotów wysłanych przez nasz wiadomości czy zdjęć, ale Snapchat informuje nas zescreenowaniu naszego materiału specjalną ikonką, dlatego w tym przypadku jesteśmy pewni, że nasze zdjęcie zostanie zapisane. Tak czy inaczej na tą chwilę Snapchat jest najbezpieczniejszą i najciekawszą formą sekstingu.