Firefox Quantum
Rate this post

Całkiem niedawno użytkownicy Firefoxa dostali nową wersję przeglądarki o dość ciekawej nazwie Firefox Quantum. Zmieniło się sporo, od wyglądu po wydajność w działaniu (zmian jest naprawdę dużo, dlatego pomińmy szczegółowe kwestie), jednak taka przesiadka z poprzedniej wersji ma też swoje wady m.in. za sprawą braku kompatybilności sporej ilości wtyczek z wersją Quantum i jeżeli jesteś w gronie tych osób, którym aktualizacja ta narobiła więcej szkód niż pożytku, to nie przejmuj się, jest dla Ciebie ratunek – zainstaluj poprzednią wersję bez utraty danych.

Pobierz poprzednią wersję Firefox (v56.0.2 – Windows)

Poprzednia wersja jest możliwa do zainstalowania bez utraty danych, poprostu Pobierz Firefox v56.0.2 i nie zapomnij przed instalacją zamknąć przeglądarki. Więcej informacji o instalacji poprzedniej wersji znajdziesz pod tym linkiem.

2 KOMENTARZE

  1. UWAGA UWAGA!!! Właśnie testuję ten fix i muszę powiedzieć, że QUANTUM śmiga pięknie. Wygląda na to, że nie będę musiała odinstalowywać FF QUANTUM po raz drugi. Spróbujcie, może i u Was to się sprawdzi.
    enter about:config into the firefox address bar (confirm the info message in case it shows up) & search for the preference named accessibility.force_disabled. double-click it, change its value to 1 and restart firefox once.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here