5 (100%) 1 vote

Chyba każdy zgodzi się z tym, że statystyczny mężczyzna uwielbia zbierać i przechowywać rozmaite przedmioty, które pewnie nigdy mu się już nie przydadzą. Typowa złota rączka będzie odkładać wszystkie narzędzia, jakie rodzaj ludzki opatentował od chwili wykonania koła. Artysta natomiast, krok po kroczku, zajmie jeden z Waszych pokoi i zamieni go dumnie na swoją biblioteczkę.

Chyba każdy zgodzi się z tym, że statystyczny mężczyzna uwielbia zbierać i przechowywać rozmaite przedmioty, które pewnie nigdy mu się już nie przydadzą. Typowa złota rączka będzie odkładać wszystkie narzędzia, jakie rodzaj ludzki opatentował od chwili wykonania koła. Artysta natomiast, krok po kroczku, zajmie jeden z Waszych pokoi i zamieni go dumnie na swoją biblioteczkę. Każdy mężczyzna jednak, jaki by nie był, zbiera przeróżne rzeczy, aż do momentu, kiedy nie ma na nie miejsca, wówczas układa wszystko od początku, ale w garażu. Jak wobec tego zdecydować się na trafiony prezent dla faceta, kiedy każdy z nich zdążył już zaopatrzyć się w same najciekawsze (dla nich!) rzeczy. Taka jest natura zdobywcy, wiecznego łowcy. Już wiecie w jaki sposób w paczkach prezentowych dla nich znajdują się swetery, kosmetyki , skarpety lub ewentualnie pieniądze. W jaki sposób w takim razie, może udać się nam go pozytywnie zaskoczyć i wybrać coś zupełnie innego i odpowiedniego? Jedyna rzecz o której musisz sobie przypomnieć to fakt, że w końcu znacie się nie od dziś i z pewnością trafisz w jego gusta.

Prezent dla mężczyzny? A może coś zupełnie nowego?

Czy ktoś wie, jaki jest perfekcyjny prezent dla mężczyzny? Nikt w końcu nie powiedział, że nie musi to być coś mocno exlusive i fancy, coś co sprawi, że Twój Romuś będzie chodził przez miesiąc kilkanaście centymetrów ponad chodnikami. Upominek ma się zwyczajnie podobać – to wszystko! Nigdy zadręczaj się i nie zastanawiaj zbyt wiele, bo to może tylko wprowadzić Cię w gorszy stan. W tym wypadku, są tylko dwa wyjścia – albo kupujesz mu coś bardzo prostego, zwykłego wręcz, albo szukasz nietypowych, śmiesznych gadżetów, które jednak mu się przydadzą. I tak, prezentem dla faceta może być zarówno użytkowy, niemniej jednak konwencjonalny podarunek taki jak np. krawat z modnym wzorem czy jego ulubione perfumy, ale również zupełnie co innego. O czym mowa? A może tym razem, warto spróbować z czymś co wzbudzi szczery śmiech przy odpakowywaniu, ale również jest w pełni przydatne. Czy typowym prezentem dla niego musi być koniecznie woda po goleniu Brutal? Pamiętaj, że dzisiejszy Internet serwuje nam ogromną ilość nieziemskich gadżetów, które rozśmieszają swoim designem i zadziwiają zastosowaniem i użytecznością. Nie naklikasz się długo zanim znajdziesz jeden ze sklepów, który w swojej ofercie ma unikalne i niesztampowe pomysły na trafiony prezent na każdą okazję. Znajdź mi faceta, który nie cieszyłby się jak dziecko, gdyby dostał otwieracz do piwa z licznikiem, czy toster w kształcie hełmu Darth Vadera? Co ciekawe, te bardzo nietypowe rodzaje podarunków, są najczęściej pogrupowane tak, aby bez problemu znaleźć coś pod typ naszego ogiera, znaczy faceta…

A jeżeli nie to, to co?

Warto zadać sobie jedno zasadnicze pytanie – czego na pewno nie chciałby dostać? Wystarczy, że wypiszemy wszystkie te rzeczy i zobaczymy, jak nasza lista mocno się uszczupliła. Widać już, że prezent dla faceta (galeria gadżetów dla faceta: https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego) nie musi być wcale zagadką Sfinksa i labiryntem Fauna, wystarczy podejść do tej kwestii z uśmiechem, ale również lekką determinacją. Jeżeli jesteś przekonana, że z pewnością nie będzie cieszyć się z płyty muzycznej, bo np. nie ma gdzie słuchać lub nie wiesz jaki jest jego ulubiony zespół – nie idź w to, jest wiele innych opcji. Możesz wybrać dla niego książkę, którą od dawna chciał przeczytać lub która właśnie się ukazała i wiesz, że na nią czekał. Adekwatnie można podejść do sytuacji z filmami, grami na konsolę czy planszówkami. Może być również sytuacja w której wiesz, że na pewno coś by mu się spodobało, ale nie jesteś pewna wyboru. Przy takim obrocie spraw bezpiecznie jest podarować mu bon upominkowy na określoną kwotę i pozwolić na to, aby samodzielnie wybrał dla siebie prezent. Jeżeli macie wspólnych przyjaciół lub znasz w miarę dobrze jego najlepszego kumpla, zapytaj go, co takiego Twój ancymon chciałby na prezent na określoną okazję. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci choć trochę i wiesz już w którym kierunku zwrócić się, aby dotrzeć do właściwego celu.

Przy współpracy z : www.toys4boys.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here