Rate this post

Jeżeli mamy ochotę na zajęcie się wizażem w chociażby półprofesjonalnym stopniu, to będzie nam potrzebna gama akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią nam pracę. W przypadku osób zajmujących się rzęsami, jednym z kluczowych wyborów jest to, w co warto zainwestować do używania przy separacji rzęs – czy lepsze okażą się taśmy, czy może płatki? Pozwólcie, że Wam w tym pomożemy!

Taśmy

Taśma silikonowa 3M do separacji dolnych rzęs

Separacja dolnych rzęs to prawdziwy klasyk każdej wizażystki zajmującej się ich profesjonalną stylizacją. Każda z nich ma jednak swoje ulubione sposoby pracy, które mają wpływ nie tylko na komfort naszej pracy, lecz również wygoda osoby, która zamówiła u nas takową usługę. Nie inaczej jest z produktami mającymi pomóc nam w osiągnięciu zamierzonego efektu. Zaczniemy od opcji tańszej, jaką bez wątpienia są taśmy. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na coś takiego jak taśmy papierowe, piankowe, perforowane czy silikonowe, musimy wziąć pod uwagę komfort klientki. Czasami klej może złapać za mocno, a to skończy się nieprzyjemnym bólem. Czemu więc nie zainwestować w płatki?

Płatki

No właśnie… płatki. Są one bezsprzecznie najlepszym, co może używać stylistyka rzęs, głównie przez ich ciekawe właściwości. O czym mowa? Przede wszystkim, cechują się one przyjemnym zapachem właściwościami odżywczymi dla skóry dolnej powieki oraz co najważniejsze komfort dla obu stron zabiegu. Dla stylistyki liczy się gładka powierzchnia, pozwalająca na swobodną pracę z pęsetami i pomaga w prostszym skończeniu zabiegu. Natomiast nasza Klientka, dzięki właściwościom nawilżającym na pewno nie opuści naszego gabinetu z wysuszonymi powiekami! Taka sytuacja ma tylko same korzyści! Nie sposób nie wspomnieć o tym, że gdy zobaczą one, że używamy takowych płatków, niemalże od razu zrozumieją jedno – dbamy o ich doświadczenia w naszym gabinecie. Gwarantujemy Wam, że każda z Klientek to doceni, takie detale naprawdę mają znaczenie!

Hydrożelowe płatki pod oczy do separacji – źródło: amazinglashes.com/platki

Podsumowanie

To, czy zdecydujecie się na płatki, czy taśmy zależy wyłącznie od Was i tego, co chcecie zaoferować w swoim gabinecie. Taśmy są tańsze i prawdopodobnie znacznie bardziej wydajne, jednak to płatki pokazują, jak bardzo poważnie traktujecie swoje Klientki! Czasami warto zainwestować nieco więcej, a zyskacie nie tylko zamówienia, lecz także nieposzlakowaną opinię!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here