W życiu każdej kobiety przychodzi taki moment, że pojawia się pytanie: Czy ja mu się podobam? Bo to, że ty jesteś nim zainteresowana to już wiesz, niestety faceci nie są tak prości jak się o nich mówi. Domysły czy Twoja sympatia odwzajemnia Twoje uczucia doprowadzają nas do szału. Najlepiej byłoby gdyby mężczyźni mówili otwarcie o tym, co czują. Jednak prawda jest taka, że w większości przypadków faceci liczą na to, że my kobiety PO PROSTU TO WIEMY. W tym poradniku chciałabym Cię zapoznać z zachowaniami, które mogą świadczyć o odwzajemnionym uczuciu przez Twoją sympatię. Nawet, jeśli mężczyzna chce to ukryć, to podświadomie wysyła on sygnały, które go zdradzają.  Przed Tobą 24 sposoby na to, aby rozpoznać czy podobasz się facetowi swoich marzeń. Serdecznie zapraszam Cię do lektury.

Po pierwsze, chce wiedzieć o Tobie wszystko. Gdy podobasz się mężczyźnie jest on Tobą zainteresowany i zadaje mnóstwo pytań, mogłoby się wydawać, że nieistotnych jednak dla niego mają one znaczenie. Często też, zadaje pytania, aby podtrzymać rozmowę, to też świadczy o ty, że zależy mu na dobrym kontakcie z Tobą.

Po drugie, nawiązuje z Tobą kontakt wzrokowy. Tutaj każdy mężczyzna jest inny, dlatego musisz być szczególnie czujna. Nieśmiały facet żuci czy kilka ukradkowych spojrzeń w oczy, natomiast mężczyzna odważny nie będzie spuszczał z Ciebie wzroku. Intensywny kontakt wzrokowy nie jest lepszy od nieśmiałych spojrzeń, chodzi tu tylko o osobowość. Ponadto już na wstępie możesz określić temperament mężczyzny.

Po trzecie, bliskość. Jeśli podobasz się facetowi to będzie on chciał przebywać gdzieś w pobliżu. Przypadkowe spotkania, mogą wcale nie być przypadkowymi. Ta sama reguła obowiązuje, gdy jesteście na przykład na kawie. Jeśli traktuje on wasze spotkania inaczej niż spotkania czysto przyjacielskie to będzie szukał sposobu, aby nawiązać z Tobą kontakt fizyczny przykładowo poprzez przypadkowe styknięcie dłoni.

Oczy zawsze wyrażają nasze uczucia, nawet, jeśli bardzo staramy się je ukryć. Jeśli chcesz poznać czy mu się naprawdę podobasz znajdź to w Jego oczach. Rozszerzone źrenice to podstawowa reakcja zarówno mężczyzn jak i kobiet na kogoś (lub na coś), co mu lub jej się podoba. Drugi sygnał, na który powinnaś zwrócić uwagę to podniesienie brwi. Mężczyźni robią takie rzeczy podświadomie, kiedy coś lub ktoś ich zaintryguje. Ponadto, gdy nie może oderwać oczu od twoich ust, nosa lub też „omiata” wzrokiem całą twoją twarz to znaczy, że naprawdę jest Tobą zachwycony.

Prawdziwy uśmiech! Gdy na twarzy Twojej sympatii pojawia się pełny uśmiech, a nie tylko uniesienie kącika ust, możesz być pewna, że czuje się on przy Tobie swobodnie i szczerze lubi spędzać z Tobą czas. Kolejną oznaką, według mnie zdecydowanie najmniej atrakcyjną, jest oblizywanie ust., Gdy widzimy coś, co nam się podoba wzmaga się produkcja śliny. Jeśli mężczyzna często oblizuje swoje usta w Twoim towarzystwie to zdecydowanie się mu podobasz.

Mowa ciała, czyli jego pochylenie. Pochylenie ciała zawsze świadczy o okazywanym zainteresowaniu. Tak samo jest, gdy na przykład siedzicie w restauracji lub na ławce w parku, jeśli stara się on być cały czas zwrócony w Twoim kierunku oznacza to, że w ten sposób stara się pokazać zainteresowanie Tobą. Ponadto, gdy ma rozpięte ramiona lub często napięte nogi stara się on wyeksponować przy Tobie swoją męskość.

Zmienia zdanie pod wpływem twoich poglądów. Gdy fan piłki nożnej nagle zaczyna twierdzić, że zaczęło go ona nudzić, a ty w niedalekiej przeszłości powiedziałaś, że masz dość tej durnej nogi, to możesz być pewna, że chce on się wkupić w Twoje łaski. Zakochany mężczyzna zrobi wszystko aby stać się ideałem swojej sympatii, nawet pożuci swoje dotychczasowe pasje.

Śmieje się ze wszystkiego co mówisz. Kiedy opowiadasz jakiś kiepski kawał, czy nawet nie uważasz tego, co mówisz za śmieszne, o on wpada w szaleńczy śmiesz możesz pomyśleć, że jest z nim coś nie tak. Takie zjawisko nazywa się „nerwowym śmiechem”, niektórzy w taki sposób reagują na stres, stres spowodowany Twoją obecnością. Jeśli podobasz się facetowi to będzie mu zależało, aby wszystko przebiegało jak najlepiej, wiąże się to z ogromnym stresem. W takiej sytuacji warto rozluźnić atmosferę i pokazać mu, że dla Ciebie liczy się jego osobowość, a nie cała fałszywa otoczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here