Wpadł Ci w oko fajny chłopak, który jest przebojowy, zabawny i do tego lubiany przez wszystkich? Sama widzisz jednak siebie jako osobę niepewną, nieśmiałą i mało przebojową – która pewnie zastanawia się, jak taka szara myszka  może poderwać tak przebojowego chłopaka? Skryta i nieśmiała? Też możesz liczyć na udany podryw!

Nieśmiała. Spokojna?

Pierwszą rzeczą, na jaką musisz zwrócić uwagę, to sama Ty – da to wiele odpowiedzi na to, jak będzie się Wam układało w przyszłości. Zwróć uwagę na to, czy to, że jesteś nieśmiała, przekłada się na Twoje preferencje w kwestii spokojnego trybu życia. Może jednak jest zupełnie inaczej? Na świecie jest wiele dziewczyn, które pokazują, jakie naprawdę są dopiero wówczas, kiedy się je bliżej pozna. Jednak są i te, którym nieśmiałość i cichy tryb życia towarzyszy cały czas.

Charakter danego chłopaka w tym wypadku jest bardzo ważny. Równie dobrze jego towarzyskość może być prowadzoną przez niego ‘grą’. W rzeczywistości może on marzyć o czymś zupełnie innym – o spokojnym spędzaniu czasu ze swoją wymarzoną dziewczyną. Oczywiście drugą opcją zawsze może być chęć spędzania swojego czasu równie aktywnie i żywiołowo ze swoją dziewczyną – podobnie, jak robi to teraz sam. Jak zatem patrzeć na taki charakter przez pryzmat związku?

Jeżeli to Ty jesteś w pierwszych kontaktach z nowymi ludźmi nieśmiała i lekko wycofana – jednak po chwili, gdy ich już poznasz, bardzo lubisz spędzać z nimi czas; a jeżeli on wcale nie jest aż tak ‘przebojowy’, jak by się to mogło wydawać na pierwszy rzut oka – wydaje się, że macie bardzo duże szanse na udany związek. Jeżeli jednak to Ty nie lubisz wychodzić i lubujesz się w spędzaniu czasu w domu oraz unikaniu wszelkich spotkań; a on jest duszą towarzyską, która nie może przesiedzieć spokojnie na kanapie nawet przez godzinę – wówczas istnieje bardzo duże ryzyko, że jednak nie zgracie się ze sobą i nic z tego nie wyjdzie. Okazać się może, że po jakimś czasie będziecie się męczyć – co gorsza męczyć sobą.

Misja: poderwać go! Nawet wtedy, kiedy jesteś nieśmiała

 Poderwanie chłopaka –nawet tego bardzo atrakcyjnego – przez dziewczynę nieśmiałą nie jest rzeczą niemożliwą. Może być wręcz przeciwnie! Wszystko, czego trzeba to odrobina wiary w siebie oraz swoje możliwości wraz z dodatkiem małej ilości odwagi. Jak zatem zwrócić jego uwagę na nas? Na nieśmiałą dziewczynę?

Możesz poderwać go, używając do tego upominku. Wszystko może być pomocne w tym wypadku – walentynki, jego urodziny, jego imieniny, czy też jakiekolwiek inne święto, dzięki któremu będziesz mogła sprawić mu jakiś niewielki, drobny prezent – aby zwrócić jego uwagę. Oczywiście podarowanie jakiegoś upominku jest dużo prostsze w momencie, gdy już w jakimś stopniu się ze sobą znacie. Jeżeli nie chcesz, aby upominek wyglądał na wyznanie miłości, podaruj mu coś drobnego. Może być to czekolada wręczona z okazji jego imienin – nic zobowiązującego, a zwrócisz na siebie jego uwagę.

Możesz również poderwać go, używając do tego znajomych! Jeżeli znajomi wiedzą, że chcesz poznać bliżej danego chłopaka, mogą pomóc w nawiązaniu bliższej znajomości. Jest również stary sposób na kino – gdzie umawiacie się w kilka osób, aż nagle wszystkim coś w ostatnim momencie wypada. W ostateczności do kina idziecie tylko we dwoje.

Innym sposobem na poderwanie chłopaka jest impreza. Nie od dziś wszyscy wiedzą, że jest to idealnie miejsce, aby nawiązać kontakt z chłopakiem. Jeżeli nie lubisz tego rodzaju imprez, przełam się chociaż raz – wszystko dla Twojego celu. Warto też odpowiednio przygotować się do rozmowy – kilka prostych scenariuszy i pytań, które pomogą zacząć rozmowę.

Nie zwlekaj!

Okazji do poderwania chłopaka jest multum. Wszystko tak naprawdę zależy od samej Ciebie oraz Twojej pomysłowości. Proste wpadnięcie na siebie, niby przez przypadek może być pretekstem do rozpoczęcia rozmowy między Waszą dwójką. Pamiętaj jednak, że nic samo nie przychodzi. Warto poczynić pierwsze kroki, doładować się szczyptą pewności siebie oraz wiary we własne możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here