Rate this post

W tym poradniku dowiesz się jak edytować plik/dokument PDF dosłownie w kilku sprytnych krokach i nie musisz być „informatykiem” by zrobić to samemu. Słowem wstępu PDF to jeden z najpopularniejszych jak nie najpopularniejszy format dokumentu, który niestety nie jest edytowalny, jednak istnieje kilka sposobów na to, by rozwiązać ten problem i go edytować, jednak przedstawię Tobie ten najprostszy a zarazem skuteczny trik.

Edycja pliku PDF krok po kroku

1. Na początku przygotuj swój plik/dokument PDF

2. Przejdź na stronę http://pdf2doc.com/pl/ która zamieni Twój plik/dokument PDF na edytowalny format .DOC.

3. Gdy strona nam się załadowała, sprawdź czy masz aktywną zakładkę „PDF to DOC” (strzałka nr. 1. Na poniższym screenie) i następnie przejdź do opcji „PRZEŚLIJ PLIKI” lub po prostu przeciągnij plik na pole „strzałka nr. 2 na poniższym screenie).pdf edytowanie

4. Po załadowaniu pliku/dokumentu PDF który chcemy zedytować, pobierzmy przekonwertowany dokument klikając w opcję „POBIERZ WSZYSTKO”jak edytowac pdf

5. Pobrany plik w formacie .ZIP otwieramy (jeżeli są problemy z otwarciem tego pliku, zainstaluj program WinRAR!!!) i klikamy w nasz dokument, który widoczny jest już w formie edytowalnej, w formacie DOC. W ten sposób możesz nanieść zmiany na swój dokument.

6. W przypadku, gdy koniecznie musisz ten dokument posiadać/wysłać w poprzednim formacie PDF, po prostu w edytorze kliknij w opcję „Zapisz jako” i następnie w rozwijalnej liście wybierz „PDF” następnie klikając w opcję „Zapisz” tak jak na poniższym screenie.Edytowanie pdf  W kilku prostych krokach uporaliśmy się z edycją pliku PDF przy sposobie zmiany formatu na DOC. Oczywiście w łatwy sposób zedytowany dokument/plik DOC możemy z powrotem zapisać w formacie PDF, sposób ten opisany jest w kroku nr. 6 powyżej. Jeżeli masz problemy z powyższym poradnikiem, koniecznie skontaktuj się za pomocą poniższego formularza dla komentujących. Pomożemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here