sexowne nogi
Rate this post

Wiosna już zawitała, zaraz lato wielkimi krokami nas powita. Najwyższy czas, aby ściągnąć spodnie i zacząć chodzić w spodenkach, sukienkach i spódniczkach zwiewnych i kolorowych. Zanim jednak je ukażesz, zacznij od regeneracji po ziemi. Wasze nogi na pewno wołają o pomoc. A więc jak o nie zadbać?

Na pewno przyda się zdrowe odżywianie, trochę ruchu, aby mieć zgrabne nogi. U większości z nas problem z nogami spuchniętymi, mamy poprzez nadmiar w organizmie wody. Powinnaś zmniejszyć ilość spożywania soli, tłuszczów, kawy, papierosów czy alkoholu. Wiemy, że się nie da wszystkiego ograniczyć naraz i zrezygnować, ale stopniowo dojdziemy do celu. Wykonywanie fajnych ćwiczeń, na nogi ulepszy też na pewno ich wygląd i opuchlizny. Warto też pomyśleć o masażach. Fajnie do tego sprawdza się specjalistyczna rękawica, gdzie pocierając nią nogi, poprawia krążenie i pomoże Ci się zrelaksować.

Najważniejszym czynnikiem dla pięknych nóg jest ich regularne golenie, stosując kilka podstawowych zasad. Włoski najlepiej usuwać po kąpieli lub namoczeniu się, ponieważ włoski wtedy są miękkie, mniej podrażniamy swoją skórę. Nie usuwaj ich na sucho, ponieważ będzie piekła skóra. Najlepiej stosuj przy tym specjalnych pianek. Maszynki najlepiej kupuj kobiece, które zawierają paski nawilżające, które ułatwiają golenie. Możesz także depilować nogi lub woskiem usuwać włoski. Wszystko zależy, czy jesteś wytrwałą na ból i czy wolisz często czy rzadziej wykonywać zabieg usuwania włosków. Musisz pamiętać, że po każdej depilacji powinno się nawilżyć nogi. Systematyczne pielęgnowanie nóg poprzez stosowanie balsamów sprawi, że skóra będzie bardziej elastyczna. Dokładnie nawilżaj kolana, bo one mają tendencję do wysuszania się.

Stopy warto pielęgnować także przyzwoicie, ponieważ okres lata to czas sandałów i odkrytych stóp. Domowe takie pedicure na pewno sama też wykonasz perfekcyjnie. Dodatkowo pomalowane na modny kolor paznokcie dodadzą uroku całości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here