[CAŁY FILM] Gladiator (2000) [CDA ZALUKAJ CHOMIKUJ] Gdzie obejrzeć

Oglądaj już teraz „Gladiator (2000)” cały film online z polskim lektorem !!!

Film dostępny na SHOWMAX

Zarejestruj się i oglądaj:

Link do filmuhttps://4ng.pl/Gladiator

Gladiator filmoglądaj teraz


Gladiator (2000), Gladiator (2000) cda, Gladiator (2000) napisy, Gladiator (2000) lektor, Gladiator (2000) online, Gladiator (2000), Gladiator (2000) cda, Gladiator (2000) online, Gladiator (2000) napisy, Gladiator (2000) cda, Gladiator (2000) kinoman, Gladiator (2000) chomikuj.

Jak obejrzeć film Gladiator?

Sprawdź poradnik lub videotutorial

Historyczny dramat reżyserii Ridleya Scotta wyprodukowany w 2000 roku w USA. Wielokrotnie nominowany, został także kilkakrotnie nagrodzony m.in trzema Oscarami za efekty wizualne, za scenariusz, a także kostiumy. W filmie przeplatają się postacie zarówno fikcyjne, jak Maximus Decimus Meridius (będący pierwowzorem Marka Noniusza Makrinusa), w którego rolę wciela się Russel Crowe, jak i autentyczne, np. Kommodus zagrany przez Joaquinna Phoenixa. Podczas akcji filmu przenosimy się w czasy starożytnego Rzymu, kiedy Maximus jako jeden z najwybitniejszych rzymskich generałów oraz prawa ręka cesarza, dowodzi wyprawą przeciwko Germanom, która ostatecznie zakańcza się sukcesem Rzymu. Umierający cesarz Marek Aureliusz pragnie uczynić Maximusa następcą tronu. Jednak zazdrosny Kommodus, będący prawowitym dziedzicem tronu, postanawia do tego nie dopuścić i zabija ojca, nim ktokolwiek poznaje testament cesarza. Ogłasza się nowym władcą i skazuje Maximusa i jego rodzinę na karę śmierci. Maximusowi udaje się uciec, traci jednak w jednej chwili rodzinę i pozycję. Zrozpaczony ląduje w rękach handlarzy niewolników i zostaje sprzedany właścicielowi gladiatorów. Od tej pory walczy na arenie o śmierć i życie, jednocześnie pragnąc zemsty na nowym cesarzu.
Filmy i serialeNa tej stronie znajdziesz film Gladiator (2000) online. Szukasz sprawdzonej strony, która umożliwi obejrzenie Gladiator (2000) online? Niema sprawy!

Gladiator (2000) – Online PL

Link do filmu – Gladiator (2000)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here